05052359937 ugurserver30@gmail.com

Huawei AI Cube İle Farklı Bir Müzik Deneyimi | YAYIN TARİHİ: 07 Kasım 2018, 14:38

Huawei AI Cube İle Farklı Bir Müzik Deneyimi
 

 HUAWEI Tüketici Elektroniği Grubu, IFA 2018 fuarı çerçevesinde 4G Router ve Amazon Alexa destekli olan ve aynı zamanda akıllı bir hoparlör olan HUAWEI AI Cube  modelini tanıttı. Amazon Alexa destekli olması teknolojinin en üst noktasında yer aldığı gösteren bu hoparlör çok farklı özellikleri bünyesinde barındırıyor. Bir çok akıllı hoparlör gibi aynı ağ üzerinde yer alşan tüm elekronik cihazları kontrol edebileceğiniz bir kumanda olma özelliğine sahip olan Huawei AI Cube ayrıca farklı ağlar üzerinde yer alan elektronik cihazların yazılımları ile eşleşebilme özelliğine de sahip. Bu özellikler dışında son derece kaliteli bir müzik hoparlörü olma özelliğine sahip olan bu ürün ile kaliteli bir müzik keyfi yaşayabiliyorsunuz.

 

 Eşsiz özelliklere sahip bu ürün ile bağlantı ve multimedya özelliklerine sahip bambaşka deneyimleri yaşayabiliyorsunuz. Yapay zeka tabanlı akıllı bir hoparlör olmasının çok ötesinde 4G lte üzerinden Wi-fi desteği sunan, akıllı ev konseptlerinin tamamıyla eşleşme özelliğine sahip olan Aı Cube internet dağıtımı yapabileceğiniz modem özelliğine de sahip. Mobil bir modem gibi kullanabileceğiniz Huawei AI Cube ile tek bir ürün ile hem müzik hoparlörü hem de modem olma özelliğini bir arada yaşıyorsunuz. LTE 8 kategorisinde 300 MBS hızlarda internet dağıtımı yapabilme özelliğine sahip olması aynı zamanda interneti sorunsuz kullanabilme ve yayabilme imkanına sahip olmanızı sağlıyor. 80.11.ac Wi – fi uyumu sayesinde çift band üzerinde 2,4 Ghz ve 5 Gh kanallarının ikisinde birden çalışıyor. Lan üzerinde1,200 MBPS kadar veri transferini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren Huawei Aı Cube ile muhteşem bir internet deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

İnternet dağıtıcısı bir modem olmasının ve kaliteli ses sitemine sahip bir hoparlör olmasının dışında Amazon Alexa ile uyumlu olan Huawei Aı cube 45.000 Alexa komutuna cevap verebilme özelliğine de sahip. Amazon Alexa’nın size sunduğu sanal asistan ve akıllı ev sistemleri komuta merkezi olma özelliğine sahip olması bir hoparlörün yapay zeka ile ne kadar gelişebileceğini gözler önüne seriyor. Amazon Alexa sayesinde Amazon ile ilgili tüm işlemleri kendiliğinden yapan Aı Cube, Amazondan sipariş verebiliyor, farklı yemek tariflerini size sunabiliyor, internet alış veriş listelerinize göre sizin için gerekli malzemeleri kendiliğinden sipariş ederek sizin işinizi kolaylaştırıyor.

 

 

 

Evinizde yer alan ve internete bağlanabilen tüm sistemleri Aı Cube üzerinden sesli komut özelliği ile kontrol edebiliyorsunuz. Üzerinde yer alan 5 farklı mikrofon sayesinde tüm sesleri algılayabilen Aı Cube ayrıca farklı sesleri de tanıyarak veri tabanına kayıt edebiliyor. Periyodik olarak veri tabanını kontrol edip analizler yapan Huawei Aı Cube, bu özelliği ile sesli komutların tekrar sıklığını belirleyerek klima açma saatlerini, ışık kapatma saatlerini, güvenlik kontrol sistemlerinin kontrol saatlerini kendi belirlediği periyotlarda tekrarlamaya başlıyor. Bir yapay zekadan daha fazlası olan Huawei Aı Cube, internet dağıtıcısı bir modem olarak kullanılabilme özelliği ile ekonomik ve fonksiyonel çözümlerin de adresi oluyor. Şık tasarımı sayesinde göze hoş görünen bir hoparlör tasarımına sahip olması kullanılan alanlarda oldukça zarif ve şık durmasını da sağlıyor. Hayatınızı kolaylaştırmak , sanal bir asistana sahip olmak için Huawei Aı Cube sizleri bekliyor.

 Etiketler: Huawe,Huawei AI Cube


ugurgunen.com tarafından kurulmuştur.Her hakkı saklıdır. SİTEMAP