05052359937 ugurserver30@gmail.com

Wordpres İçin Seo Kaynakları | YAYIN TARİHİ: 11 Aralık 2018, 11:02

Wordpres İçin Seo Kaynakları

 

            Başarılı bir blog tasarım aracı olan Wordpress ile birlikte seo hizmetlerinizi daha kolay gerçekleştirmektedir. Wordpress ücretsiz bir web sitesi olarak gözükse de bazı eklentileri almadan işlemlerinizi yapmanız oldukça zor olacaktır. Bu yüzden Wordpress içerisinde belirli başlı seo kaynaklarından faydalanılmaz ise başarılı bir seo gerçekleştirmek neredeyse imkansız hale gelecektir. Bu yüzden alınması gereken çeşitli seo eklentilerinin en popüler olanlarını şu şekilde belirtmek mümkün olacaktır. Bu eklentiler:

 

 1. Seo by Yoast bu eklenti ile birlikte hazırlamış olduğunuz içerikler içerisinde ne gibi eksiklerin yer aldığı gösterilmektedir.

 

 2. SEOPressor diğer anahtar kelime analizi programlarına göre daha iyi bir organik hit arttırıcı olduğundan dolayı birçok Wordpress üyesi tarafından tercih edilmektedir. Ancak sitenin başlangıç aşamalarından daha çok ilerleyen dönemlerde tercih edilmesi gerektiği söylenmektedir.

 

 3. SEO İnternal Links iç seo anlamında linklerin kendiliğinden bağlanmasına olanak tanıyan bir link bağlayıcı programıdır. Bu hizmet ile birlikte linklerinizi kolayca bağlayabilirsiniz.

 

 4. All İn One Seo Pack paketi ile birlikte arama motorlarına uygun ana başlıkları oluşturma görevini üstlenen ve buna göre optimizasyon sağlayan paket üzerinden çeşitli analizleri yapmak da mümkündür. Wordpress içerisinde en başarılı paketlerden biri olarak görülmektedir.

 

 Wordpress Seo Kaynakları Maliyetleri

 

            Bu konuda net bir rakam vermek mümkün değildir. Bu tarz seo hizmeti sağlamakta olan web siteleri dolar bazında çalıştıkları için dolar kurunun değişmesi üzerine ücret de değişecektir. Ancak tam olarak olmasa bile iyi bir seoya sahip olmak için 2000 TL - 4000 TL arasında bir bütçe ayrılması gerekmektedir. Ancak bu fiyatlandırma çok büyük bir iş için yapılmamıştır. Basit düzey işlerin maliyeti bu şekilde belirtilmektedir. Ancak ileri düzey seo maliyetleri hakkında birebir istediğiniz hizmetler hakkında wordpress ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

 

 Wordpress Seo Kaynakları İşe Yarıyor Mu?

 

            Bu konuda işe yaradığına yönelik internet araştırmalarınızda çoğu birinci sırada yer alan web sitelerine bakınız. Çoğu firmaya nazaran Wordpress siteleri oldukça ön sıralarda yer alıyorlar. Elbette bunun nedenlerinden biriside bu hizmetlerin belirli ücretler karşılığında sağlandığı için müşterilerin bunu bekliyor olması durumudur. Ancak yinede başlığa uygun olarak Wordpress kaynakları işe yaradığı kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar ile doğruluğunu ispatlamaktadırEtiketler: wordpress,wordpress seo,seo,seo kaynakları


ugurgunen.com tarafından kurulmuştur.Her hakkı saklıdır. SİTEMAP